Hovedkontor

Skibåsen 10A
4636 Kristiansand S
Tlf: (+47) 38 03 88 00 (Hovedkontor)
post@vinjeindustri.no

Avdeling Stavanger - Sales

Skogstøstraen 37

4029 Stavanger
Tlf: (+47) 52 98 55 00
sales@vinjeindustri.no

Avdeling Vinje - Engineering

Verkstadvegen 8
3890 Vinje
Tlf: (+47) 38 03 88 00 (Hovedkontor)
Fax: (+47) 38 03 88 01
engineering@vinjeindustri.no

Rørbøye verksted

Rørbøyesenter og Prefab.verksted.
(Rør, Plate/sveis og Hyd.montering)
Skibåsen 9
4636 Kristiansand S
Tlf: (+47) 38 03 88 00 (Hovedkontor)
rorsenter@vinjeindustri.no

Avdeling Florø - Engineering

Magnus Thingnesgate 1

6905 Florø

Tlf: (+47) 410 48 447
ragnar@vinjeindustri.no

Vinje Industri Miljø AS

Merdeveien 10A
3676 Notodden
Tlf: (+47) 969 02 484
stig.erik@vinjeindustri.no

Administration

Jostein Hauge

Working chairman

jostein@vinjeindustri.no

(+47) 901 86 464

Kristiansand

Simon Johansen

HSE

simon@vinjeindustri.no

(+47) 993 43 999

Kristiansand

Line Hauge og Vigdis Liland

 

Storage and rental

lager@vinjeindustri.no

(+47) 971 02 163

 

Kristiansand

Jørn Furnes

 

CEO

jorn@vinjeindustri.no

(+47) 992 11 613

 

Kristiansand

Tom Petter Janson

BDM

tom@vinjeindustri.no

(+47) 941 42 155

 

Stavanger

Johnny Gundersen

CFO

johnny@vinjeindustri.no

(+47) 907 55 609

Kristiansand

Cay K. Andersen

 

HR manager

cay@vinjeindustri.no

(+47) 416 91 211

 

Kristiansand

Karin Nordvik

Payroll administrator

karin@vinjeindustri.no

(+47) 951 39 355

Vinje

Projectleaders

Stig Erik Vindfjell

 

Project leader Infrastructure

stig.erik@vinjeindustri.no

(+47) 969 02 484

Vinje

Tore Midtun

 

Project leader Energy & Safety

tore@vinjeindustri.no

(+47) 906 16 649

Vinje

Remco Van Den Berg

 

Project leader Industry

remco@vinjeindustri.no

(+47) 415 69 833

 

Kristiansand

Aslak Lofthus

Project leader Hydraulic

aslak@vinjeindustri.no

(+47) 951 662 62

Vinje

Jan Erik Stomnås

Project leader Offshore

jan.erik@vinjeindustri.no

(+47) 993 38 441

Kristiansand

Other

Ånund Vaa

Senior engineer

anund@vinjeindustri.no

(+47) 909 77 633

Vinje​

Ragnar Torkildsen

 

Senior engineer Offshore

ragnar@vinjeindustri.no

(+47) 410 48 447

 

Florø

Arnt Egil Solås

Production leader

arnt@vinjeindustri.no

(+47) 994 88 750

Kristiansand

Oddbjørn Larsen

 

Dimension control and 3d-scanning

oddbjorn@vinjeindustri.no

(+47) 951 13 731

Stavanger

Antero Mækitalo

Workshop manager, pipebending

antero@vinjeindustri.no

(+47) 913 86 252

Kristiansand

Yusuf Aksoy

Documentation

yusuf@vinjeindustri.no

(+47) 994 59 588

Kristiansand

 

Contact us