Hovedkontor

Skibåsen 10A
4636 Kristiansand S
Tlf: (+47) 38 03 88 00 (Hovedkontor)
post@vinjeindustri.no

Avdeling Stavanger - Sales

Skogstøstraen 37

4029 Stavanger
Tlf: (+47) 52 98 55 00
sales@vinjeindustri.no

Avdeling Vinje - Engineering

Verkstadvegen 8
3890 Vinje
Tlf: (+47) 38 03 88 00 (Hovedkontor)
Fax: (+47) 38 03 88 01
engineering@vinjeindustri.no

Rørbøye verksted

Rørbøyesenter og Prefab.verksted.
(Rør, Plate/sveis og Hyd.montering)
Skibåsen 9
4636 Kristiansand S
Tlf: (+47) 38 03 88 00 (Hovedkontor)
rorsenter@vinjeindustri.no

Avdeling Florø - Engineering

Magnus Thingnesgate 1

6905 Florø

Tlf: (+47) 410 48 447
ragnar@vinjeindustri.no

Vinje Industri Miljø AS

Merdeveien 10A
3676 Notodden
Tlf: (+47) 969 02 484
stig.erik@vinjeindustri.no

Hjerte- lungeredning HMS kampanje

Denne månedens tema er: FØRSTEHJELP – HJERTE LUNGEREDNING (HLR)


Det er utrolig viktig at vi alle har en grunnleggende forståelse for førstehjelp og hvordan vi skal opptre i en slik situasjon, enten om det er et kutt i fingeren eller så alvorlig som en hjertestans. Din kunnskap og engasjement på skadestedet kan redde liv.

Vi har den siste tiden satt opp oppdaterte førstehjelpsstasjoner på alle lokasjonene våre på Skibåsen samt en stasjon med en hjertestarter. Du finner førstehjelpsstasjoner i Skibåsen 9 på lageret, i Skibåsen 10a på lageret og ved inngangspartien og i Skibåsen 14 i 2.etg på kopirommet. Hjertestarteren er rett på innsiden av hovedinngangen i Skibåsen 10a.



I tillegg til dette har vi nå satt på plass et utvalg av verneombud som dere kan henvende dere til ved hvilken som helst HMS-relaterte situasjoner.


Hovedverneombud:

Yusuf Aksoy – rep Kristiansand – yusuf@vinjeindustri.no – tlf: 994 59 588


Verneombud:

Jon Andre Andersen – rep Åmot – jon@vinjeindustri.no – tlf: 977 97 794

Christian Hovda – rep Stavanger – christian@vinjeindustri.no – tlf: 417 31 294

Knut Atle Rui Pedersen – knutatle@vinjeindustri.no – tlf: 906 17 388

Henning Ulstad – ulstadh@gmail.com – tlf: 413 09 858


Jeg håper og tror at dere vil være med på laget, om det å skape en trygg, sikker og et godt arbeidsmiljø både for deg selv og dine arbeidskamerater.